O NAS

Zielona Metamorfoza to -

Ewa i Aga


Jedną ciągnie na wieś, drugą nad morze, ale od urodzenia mieszkają we Wrocławiu.

Jedna chciała zostać solistką w łyżwiarstwie figurowym, a druga zajmować się inżynierią genetyczną. Obydwie są architektami krajobrazu, ale nie tylko.

Aga uwielbia jeść i piec słodkości. Ewa lubi stare samochody, stare meble, stare tkaniny i ...piec się już raczej nie nauczy.

Ponoć.


Jedna za młodu buszowała po lesie, druga do tej pory nie odróżnia zwierząt.

Choć wydawać by się to mogło mało prawdopodobne, spotkały się! Już 8 lat będzie? Jeśli któraś znów tu dodała kolejny rok ;)

Razem projektując podróżują, inspirują się wzajemnie. A ponad to wpadły na pomysł wspólnego blogowania. I oto powstał ten blog, na którym dzielimy się z Wami wszystkim, co pośrednio i bezpośrednio dotyczy większości naszego życia, czyli architektury krajobrazu. Wypełnia zakamarki naszego wolnego czasu (prawie cały czas) i sprawia, że czujemy niedosyt. Jest to również zbiór naszych subiektywnych upodobań i opinii oraz spotkań z poznanymi dzięki blogowi i pracy osobami. Dzięki temu blogowi pragniemy choć trochę przybliżyć czytelnikom nasze "otoczenie" w pracy :). Do obejrzenia zaś projektów zapraszamy na stronę zielonametamorfoza.pl


Pozdrawiamy nowych czytelników  i dziękujemy za odwiedziny! Mamy nadzieję, że do nas dołączycie, choćby tylko komentując lub czytając nasz blog:)

Aga i Ewa 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...