WSPÓŁPRACA

PRACOWNIA 
Nasza pracownia architektury krajobrazu - 'Zielona Metamorfoza'  zajmuje się projektowaniem przestrzeni zieleni. Są to zarówno  ogródki przydomowe w małej skali, jak również  tereny publiczne i duże założenia ogrodowe.


JESTEŚMY OTWARTE NA WSZELKIE FORMY WSPÓŁPRACY W TYM ZAKRESIE.
Chętnie nawiążemy współpracę z:
- szkółkarzami
- wykonawcami projektów i ogrodnikami
- wytwórcami małej architektury ogrodowej

NA BLOGU
Jeśli masz ochotę podzielić się swoją wiedzą lub zawodowymi poczynaniami, które mają związek z naszymi, napisz do nas. 
zielonametamorfoza@gmail.com

DARMOWE PROJEKTY 
Jeśli nas zaciekawisz tematem, wykonamy za darmo projekt koncepcyjny zagospodarowania terenu użyteczności publicznej. Chętnie uczestniczymy w akcjach społecznych mających na celu poprawę wyglądu takich miejsc. Jeśli chcesz nawiązać taką współpracę - napisz do nas.

Projekty biznesowe wykonujemy odpłatnie.

Zainteresowanych odsyłamy na naszą stronę, na której można zapoznać się z wybranymi  projektami.
Odpowiemy na każde pytanie. 

Pozdrawiamy :) Ewa i Aga

PIOTROWICE


WROCŁAW

GIEBUŁTÓWMIĘDZYGÓRZE

MIĘDZYGÓRZE
                                        GIEBUŁTÓW

2 komentarze:

 1. Dziś trafiłem na Wasz blog. Od razu poczułem się tu dobrze i jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Wasz blog przedstawia to czego ja sam szukam i oczekuję od blogów z tej tematyki. Tzn. nie szablonowego powielania treści jak na większości innych, pisania o banałach, które wiedzą wszyscy albo produkowania treści i sloganów niczego nie wnoszących.
  Wasze posty mają treść, pokazują tą inną stronę "zieleni", przedstawiacie coś co wciąga i ciekawi. Jednym słowem macie swój styl, swój sposób patrzenia na tematykę co bardzo mi odpowiada.
  Sam od pewnego czasu również zabrałem się za pisanie bloga gdzie także staram się rzucać trochę inne światło na branżę zagospodarowania i utrzymania zieleni. Przede wszystkim staram się pisać o tym co robię i to pokazywać. To samo wyczułem u Was i dlatego tak bardzo mi się tu spodobało.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości. Zauważyłem sam po sobie, że nie jest łatwo prowadzić bloga, tym bardziej jak chce się to zrobić w sposób rzetelny i ciekawy.
  A i jeszcze jedno: podoba mi się, że znacie się na mapach, które widziałem we wpisach na Waszej stronie. A dlaczego to może się domyślicie... ;-)
  Tomek
  (właściwie Wasz sąsiad) ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj sąsiedzie :)
   Bardzo dziękujemy za tak miły komentarz i słowa, które umacniają nas w tym, że jednak warto pisać !. Patrzymy trochę inaczej na przestrzeń, nie udajemy, nie ukrywamy, czasem się czymś zachwycamy, a czasem krytykujemy. Pokazujemy "zieleń" i przestrzeń taką jaka jest. Od początku nie chciałyśmy pisać o bezwartościowych ogólnikach. Ani z uporem maniaka powielać w kółko tych samych treści. Dlatego nasz blog jest po prostu nasz. Subiektywny przegląd o wszystkim co zahacza o architekturę krajobrazu :)
   Dlatego jeszcze raz dziękujemy, zapraszamy do nas ponownie i również życzymy wytrwałości.
   Będziemy podglądać Twojego bloga :)
   Pozdrawiamy Aga i Ewa

   Usuń

dziękujemy:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...