12 października

12 października

Co to jest architektura krajobrazu?


CZY TO SEN CZY JAWA?
ZASTANÓWCIE SIĘ STUDENCI, CZY PROPOZYCJE NA  OFERII. PL. NIE  SĄ DLA WAS KOMPROMITUJĄCE? CZY NAPRAWDĘ MUSICIE PSUĆ TEN ZAWÓD  ROBIĄC BYLE JAK, ZA BYLE GROSZE? A NAWET ZA DARMO ZLECENIA LUDZIOM, KTÓRYCH WPRAWDZIE BYŁO STAĆ NA DOM, ALE NA OGRÓD TO JUŻ NIE! PRZECIEŻ TO BAJER!


2 komentarze:

 1. no i co ja mogę, qrwa, dodać.
  Może tylko, że gorsi od "architektów', którzy psują rynek (a co prawda to prawda, ich "projekty" nie są warte nawet tych 200 zł), są ci klienci, których stać na dom i zamówienie wykonania ogrodu, ale na zapłacenie za pracę już nie.
  Fajny filmik, dużo patosu, ale zmyślny.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że dodałaś! Ja jeszcze dodam, że uważam sytuację za nienormalną, gdy firma wykonująca ogród wskazuje projektanta tego ogrodu!!!! To tak jakby cieśla z murarzem przyprowadzili mi architekta, który będzie projektował mój dom!!! Chyba najpierw szukamy jednak projektu? który nam sie podoba? a potem firmy?, która go wykona!! (Upraszczając oczywiście) Przynajmniej ja tak zrobiłam w kwesti domu i inaczej sobie nie wyobrażam! I nie żałuję! Bo dom (ogród) zostaje na lata a cieślę mogę wymienić jak partaczy. Choć to już jest kwestia z jakiej półki mamy klienta. Jest to też problem raczkujących zawodów i kanonów zawodowych. A tu dużo do zrobienia. Jak wiesz inna dziedzina nie jest mi obca i znam ją od początku. Też tak było!
  Nie mieszając w jednym worku wszystkich, oczywiście!!:)

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy:)